Leden 2014

U Berounky

12. ledna 2014 v 12:00 | Brunett |  Ostatní
Zdravím :3
S přítelem jsme se rozhodli, že si uděláme nějaký menší výlet, jen jsme nevěděli kam. Nakonec jsme jeli do okolí Berouna s tím, že půjdeme do Srbska a něco po cestě vyfotíme. Musím říct, že to byl hezký pocit, zase držet v ruce foťák. Škoda jen, že je ta příroda teď tak na nic :/ Už se těším, až začne být pořádné teplo! ^^ ale napřed to chce nejdříve pořádnou zimu, aby byly taky nějaké ty zimní fotky. Do Srbska jsme se nakonec nedostali, jelikož jsem se zastavovala na každém rohu, takže cesta tam byla poněkud delší než ta zpátky. I když jsme teda zpátky šli v parádní tmě, hezky lesem. To se vám pak začnou vybavovat všechny horory co jste viděli! :D
Ale bylo to fajn, někam si takhle zajít na výlet :)


Struktura

5. ledna 2014 v 12:48 | Brunett |  Ostatní
Hezký Nový rok!
Jasné, trochu pozdě. No, nevadí. Té půlroční neaktivity si prosím nevšímejte, každý má své dny.. týdny, měsíce. Dobře, nebudu si hrát na vtipálka, protože tohle vtipné není. Stydím se za sebe, že jsem se za těch půl roku nedokázala přimět, abych něco vyfotila (tedy, až na léto), a to, co jsem vyfotila, abych sem přidala. Nevadí, to se stává.
Zrovna dneska jsem na fotografii viděla nové téma měsíce, kterým je Struktura, takže jsem se rozhodla, že projedu fotky z léta a něčím přispěju.
Jen se musím omluvit, že těch fotek které jsem vyfotila není moc, jelikož někdy v září mi vyhořel disk, a ani jsem nestačila všechno zálohovat :/ naštěstí přežily všechny fotky z Itálie.
Dále se omlouvám, že se mi smazaly všechny programy na úpravu, a já už si stáhla pouze Zoner :) U fotek budou chybět podpisy mého jména, jelikož nemám Photofilter a v Zoneru to neumím :/