Červen 2013

A. Architektura

15. června 2013 v 17:19 | Brunett |  Architektura
Rozhodla jsem se přidat nějaké další fotky z Anglie. Přesněji nějakou architekturu :) Dneska je to týden co jsem se vrátila, a strašně se mi stýská.
Jedinou útěchou je, že už máme skoro uzavřené známky, a že 28. června ve tři ráno odjíždím na dva týdny do Itálie. Už se nemůžu dočkat :) Možná se pojedeme podívat i na Vesuv a do Pompejí. Chtěla jsem do Říma, ale to je od toho místa, kde budeme, moc daleko :/ Nevadí :) Stejně se strašně těším.

Anglie

10. června 2013 v 17:36 | Brunett |  Různé
V sobotu jsem se vrátila z Anglie. Bylo to tam bezvadné, opravdu nádherné. Já se tam snad jednou odstěhuju :D Někam hezky do Londýna. Je to úplně jiný svět :)
Nafotila jsem... no, asi 4 a půl tisíce fotek. Ne, nejsem normální :D
Bylo to skvělé. Jen hrozně únavné, a tak jsem se těšila domů. Samozřejmě jsme si koupila i hodně věcí a taky suvenýry. Nevím jestli bych měla nějak moc přehnaně vypisovat, kde všude jsem byla.
Bydleli jsme v Oxfordu u jedné staré paní. Měla jsem děsnou radost z toho, že jsem jí rozumněla. Pochází z devíti dětí. Celkem se mi po ní stýská, ani jsme se s ní nestačili pořádně rozloučit.
Nejvíc se mi líbilo Stonehenge, muzeum madam Tessauds, lázně Bath a noční Big Ben s parlamentem.
V Anglii jsem byla podruhé. Někdy bych se tam chtěla přestěhovat :)
Fotky jsem ani nepopisovala, takže přísahám že nejsou nikde stáhlé :D nestíhala jsem to, mám toho moc. Je jich jen pár, určitě ještě nějaké přidám.
London