Únor 2013

Smrt všude kam se podíváš

10. února 2013 v 14:33 | Brunett |  Ostatní
Konečně jsem se rozhodla přidat taky nějaký článek k Tématu Týdne. Nevěděla jsem, jakou fotku bych mohla vybrat, tak jsem se koukala do mého archivu v externím disku. Nakonec jsem našla tuto fotografii. Nevím proč, ale myslím si, že zadané téma docela vystihuje, i když je to spíše taková smutná fotka. Doufám, že to půjde, protože v poslední době mi nějak všemi způsoby zlobí blog :D
Tak, a tady už je zmiňovaná fotka.


Snad se jsem aspoň zvláštním způsobem vystihla téma. :)

Mimi

10. února 2013 v 14:27 | Brunett |  Lidé
Tak, mám tady další fotky z léta, ale tentokrát to není nic "letního" :) V létě jsem měla možnost nafotit malé miminko mojí sestřenky. Jmenuje se Lukášek a je to skvělej klučík :)Black & White

1. února 2013 v 22:10 | Brunett |  Fauna
Strašně moc mi chybí teplo a sluníčko. Je to nejlepší období na focení. Přes zimu to není ono, aspoň mě to přes ní nebere tolik jako na jaře nebo v létě. Teď všechno roztálo a je vítr, takže je to snad ještě horší :/ těším se na jaro a první známky "života", až vytáhnu makro objektiv a půjdu si s ním pořádně zalovit nějaké pěkné fotky. Teď ale můžu brát tak akorát něco z archivu.
Na fotografii je projekt Kontrasty a téma černá X bílá... tak jsem si řekla že taky konečně se do něčeho po dlouhé době zapojím. Vybrala jsem tuhle číču, hezky bílou s černými znaky :) Teď někdy to budu posílat.
Fotka je z léta, když jsme s rodiči byli u Konstantinových lázní na takové malé farmičce :) kočička byla moc fajn a dala se v pohodě vyfotit :)