Červen 2012

Zapomenuté

29. června 2012 v 12:00 | Brunett |  Ostatní
Zdravím! :))
Teď v téhle době jsem nejspíše s rodiči a s mými dvěma foťáky na chalupě, na pomezí mezi Karlovarským a Plzeňským krajem. Jsme v jedné zapadlé vesnici, bez netu, skoro bez signálu a tak. Ale s foťáky a s posledním dílem Eragona mi to problém nebude dělat. Přednastavila jsme pár fotek, aby to tu nebylo tak prádzné.

Výlet

24. června 2012 v 14:56 | Brunett |  Ostatní
Ahoj. Trochu se omlouvám, že přes týden nic nepřibylo. Snažila jsem se vytahovat co nejvíc známky ve škole (snad nebudu mít trojku z těláku - prostě neumím volejbal, jsem malinká!) a pak jsme ve čtvrtek jeli na třídní výlet. Jeli jsme na vodu, bylo tofakt fajn. Sice mě bolí celý tělo, ale užila jsem si to! :) Ale foťák jsem s sebou nebrala. Zato jsem byla minulý týden na výletě, a procházeli jsme okolo místa, kde jsme včera přetahovali kánoe, protože jsme jez nesjížděli.
Takže tady máte fotky z výletu z minulého týdne a sjíždění jezu cizích lidí.Beautiful

12. června 2012 v 17:34 | Brunett |  Flóra
Áhoj :)
Doufám že nebude vadit, když tyto fotky zařadím do Blogového Tématu týdne. Téma týdne je krása, a prostě přijde, že to sem patří. Je to můj názor, každý vidí krásu jako něco jiného. A já miluji kapky. Proto jsem si dovolila nahrát pár fotek, které jsem vyfotila po nedělím dešti.

New beginning

10. června 2012 v 13:17 | Brunett |  Flóra
Zdravím. Minulý týden byl fakt náročný, jedna písemka za druhou. No, ale co bych chtěla od Gymplu.
No, ale stalo se mi něco, z čeho jsem ještě pořád mimo. Dostala jsem svojí první zrcadlovku♥! (značka Sony) :) Jsem z toho celá mimo, ale jsem z ní strašně šťastná. :)
Musím říct, že přechod z kompaktu na zrcadlovku je celkem těžký, ale věřím, že to nějak zvládnu.
Jsem ráda, že fotky nemusím upravovat, ale mám na tohle program rovnou v Sonym. Prostě si nastavím, jakou barvui chci aby mi foťák rozpoznal, a tu jedinou mi zachytí. Ostatní je černobílé.


Nature

4. června 2012 v 19:38 | Brunett |  Flóra
Než jsem tyhle fotky nahrála, málem jsem se zbláznila. Můj google chrom mi odmítal načíst blog.cz,nechápu proč. Fajn, zapla jsem exploler... hahaha :D moc vtipný, exploler je zlo a než by se jedna fotka nahrála tak byci si počkala hodně dlouho. Nakonec když mě teda přestalo bavit čekat, prostě jsem si ty fotky přetáhla a hodila je na sestřiný PC. Tady je aspoň Mozilla. Takže to půjde.


Už je to celkem dlouho, co jsem tuhle fotku fotila,ale nechápu,proč jsem ji nezvěřejnila. Bylo to něky v říjnu, hrála jsem si s nastavením, a místo normálního poměru jsem si nastavila kavlitu (ostření, atd)na bod. No, oblast an kterou jsem ostřila je celkem v pohodě, ale na úkor všeho ostatního. Světlo v pozadí mi prostě odkráčelo.


Pro mě je to prostě had

3. června 2012 v 10:31 | Brunett |  Fauna
Ať si říká kdo chce co chce, vypadá to jako had, tak to je prostě had! :D
Nedávno..asi tak měsíc a půl zpět jsem byla s kamarádem ze základky venku (slíbila jsem mu, že ho někdy vezmu na focení) Zničehonic začal zkákat jak hopík, protože na tohohle chudáčka málem šlápnul.

Nezoufej...

2. června 2012 v 19:57 | Brunett |  Lidé
Asi před čtrnácti dny jsem byla u kamarádky v Rakovníku. Posílala mi jednou video, které točili její kamarádi. Zaujalo mě celkem místo, kde ho točili. Byl to nějaký starý rozpadlý barák. Takže jsem hned napsala Evičce, že tam prostě musíme fotit. A napadlo mě vyfotit nějaké ty "emocionální fotky". No, nevím jestli se mi to povedlo. Určitě bylo strašně těžké fotit smutnou fotku, když jsme se pořád něčemu smály. No, tady je ukázka jak tom dopadlo.