Únor 2012

Botky

19. února 2012 v 15:29 | Brunett |  Ostatní
Zdárek.
Dneska jsem fakt úplně hotová. Do půl čtvrtý jsem si volala na skypu s kámoškou, a pak šla spát. No, samozřejmě jsem usnula někdy po pátý hodině, a vstávala v půl dvanáctý, takže strašně moc všechno vnímám a je mi horzně dobře. (ironie) No, nehledě na tohle "postižení", měla jsem i tak chuť něco vyfotit (po neúspěšným pokusu znovu spát). No, tohle není můj nápad, řekněme, že jsem to okoukala od Gabrielly. Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi to líbilo, tak jsem zkusila něco podobného. Samozřejmě se to moje s tím její nedá vůbec srovnávat. Ale i tak z toho mám radost.
S fotkami jsem si i trochu porhála, u druhé fotky trochu víc... no co, chtěla jsem zkusit jak to bude vypadat upravený. No tohle je možná trochu moc, ale první fotka se mi hrozně líbí.
(Boty jsou mojí o pět let starší sestry, která má o číslo a půl menší nohu. Takže to moc příjemná práce nebyla :D)


Pokus s kapkou

18. února 2012 v 16:49 | Brunett |  Experimenty
Jelikož jsem velice šikovná a už týden ležím doma s angínou, nehorázně se nudím k smrti. Je to fajn... být nemocná zrovna když se otepluje. V tomhle prostě nemám štěstí. No, to nevadí. Doma se fakt nudím, navíc, další týden jsou prázdniny, a ty taky proležím... supr. Nesnáším antibiotika. No, dneska jsem fakt už nemohla vydržet v klidu, a šla jsem si vyzkoušet něco, o čem jsem zatím nepřemýšlela. Byl to jen takový pokus, no, nedopadl zrovna nejlíp. Ale na to že jsem to zkoušela prvně to zas tak strašné není.
Jen předem upozorňuju na pár věcí. Musela jsem si nastavit kratší čas na vyfocení, a jelikož mi to nějakým záhadným způsovem ztmavlo a postrádalo jakékoli náznaky světla, musela jsem fotit s větším ISO. Takže šum jako prase. No, fotky jsou černobílé, takže to snad zas tolik nevadí..můžete přivřít očka, když to byl první pokus :)) :D.

Námraza

6. února 2012 v 15:59 | Brunett |  Různé
Dnes jsem se bavila s tátou o počasí. Jo. Myslela jsem, že tento týdem má teplota pomalu stoupat nahoru, slunce bude silnější, klima teplejší, podmínky pro focení přijatelnější. Jo, to jsem si jen myslela. Taťka mě přesvědčil o tom, že teploty mají klesat a klesat a ... klesat..bohužel. No, i tak pro Vás mám pár fotek z dnešního odpoledne :) snad se budou líbit.


Holky

4. února 2012 v 16:34 | Brunett |  Lidé
Taky u Vás byly teď tak hrozné mrazy? (zbabělý pokus inteligentně začít článek) To asi všude. Nevadí. Málem jsem zmrzla. Nevadí. Nemám chuť fotit neva- ... VADÍ! Už chci konečně jaro. Vzkvétající přírodu a teplo. Už se těším, až přijde, pak začne fotící mánie.
Chtěla jsem si připomenout nějaké staré fotografie, když jsem našla tyto. Fotila jsem je 28. září-myslím. V té době bylo ještě teplo. Řekla jsem spolužačkám, že se potřebuju vytrénovat taky v něčem jiném, než ve focení makra brouků a podobných breberek. Ochotně mi udělaly modelky a já se do toho snažila pustit. Myslím, že ty fotky nejsou nejhorší, ale co mě štve je, že jsou moc malé. Holkám jsem je hodila na xichtbuk, a pak jsem si řekla že je asi potřebovat nebudu. A smazala je, čehož teď lituju. Snad bude kvalita aspoň trošičku dobrá.