Říjen 2011

Cibulačky

28. října 2011 v 14:49 | Brunett |  Ostatní
Když jsem byla malá, strašně jsem si přála kapesní hodiny. Víte, takové ty, jak je vždycky námořníci vytáhli z kapsy, otevřeli víko a koukli se na čas. A takové jsem vždycky chtěla. U nás na gymplu se našel kluk, který cibulačky vlastní. Sice jsou bez krytu, ale i tak se mi děsně líbí. Samozdřejmě jsem ho musela ukecat, aby mi je půjčil, a následně na ně dávat pozor, abych ne nezničila. Pak jsem se vydala na zahrádku, a pokoušela se něco málo vyfotit. Tady máte ukázku tří fotek, které se mi líbily nejvíce.

Fotografie do soutěže

23. října 2011 v 11:15 | Brunett |  Flóra
Víte jaké to je, nestíhat vyfoti fotografii do soutěže? Ano, pár fotek jsem již měla vyfocených, ale moc se mi nelíbilo. Téma bylo PODZIM. A teď vyfotit něco originálního? Nakonec jsem stihla něco vyfotit ještě před uzávěrkou. No, mě se moc nelíbí, ale můj hodně dobrý přítel a mamka říkaly, že je celkem dobrá. Sice proti ostatním nemám šanci, ale důležité je se zúčastnit, a ne vyhrát.

Co myslíte Vy?

Trocha těch podzimních

18. října 2011 v 18:41 | Brunett |  Flóra
Dneska ráno. Nula stupňů. Začíná to být čím dál tím větší horor, ale odpoledne naštěstí taková kosa není. Nevadí. Tyto fotky jsem fotila včera odpoledne, když jsem přišla z doučování angličtiny.
Zapla jsem můj milovaný foťáček, natáhla něco na sebe a vydala se do "spárů" naší zahrady. Co říct? Na podzim to tam vypadá... no prostě mohlo by to vypadat lépe. Abych řekla pravdu - nejraději bych se vydala někam do lesa. Jenže není s kým (nechce se mi jít sama), a hlavně není kdy. Věděla jsem, že kvůli Gymplu se nebudu moct focení tolik věnovat. Ale tohle je už trochu moc. Nemůžu nikam jít, aniž by za hodinu nebyla tma, nebo tak!
Nejlepší to bude příští týden. Pamatujete si, jak jsem sem přidávala fotografie z výletu s mým kamarádem ze čtvrťáku, který vklastní zrcadlovku? Rozhodli jsme se udělat výlet. Takže pokud to vyjde, bude tady snad miliarda (to zas ne) fotek. No nic, teď už k článku :)


Kapky

16. října 2011 v 12:55 | Brunett |  Různé
Zdravím. Venku je počasí na houby. No a co, že svítí sluníčko? To je mi tak akorát na dvě věci, když je tam taková kosa. A jelikož je Brunetka nastydlá tak nemůže ven ani fotit. Ale i v pohodlí domova a tepla se dá něco vyfotit. Takže Vám sem dávám pár fotek kapek, nebo spíše rosy na skle, a taky uvnitř flašky od pití.

Pastelky :)

13. října 2011 v 18:51 | Brunett |  Různé
Tak jsem se také rozhodla přispět k tématu týdne, který je, jak všichni jistě víme, pastelky.
Nejdříve jsem vůbec nevěděla, co bych měla na tak každodení věc psát. Takže asi napíšu to základní, co je i na blogu téma týdne, a poté uvedu několik mnou vyfocených fotografií.

Když ještě mělo slunce grády

9. října 2011 v 12:47 | Brunett |  Ostatní
Tyto fotky byly pořízeny asi před dvěma týdny. To bylo ještě hezky teplo, svítilo sluníčko a západy slunce měly ducha. A teď? venku je slabých osm stupňů, kosa jak na severním pólů a západ sluncwe pomalu nerozeznáte od normálního dne. Tak jsem se rozhodla přidat tři fotky, když bylo ještě dobré světlo. Na dvou z nich mi pózuje lístek usušené růže, na třetí jeden z (pro mě) nejkrásnějších západů slunce. Můžete prokračovat do celého článku. :)

Fotky: kompakt nebo zrcadlovka (se kterou neumím)

3. října 2011 v 18:45 | Brunett |  Makro
V neděli jsem měla jedinečnou možnost -vyzkoušet si fotit zrcadlovkou od Niconu. A co jsem zjistila? Krám jeden! :D :D fotky dělá pěkné, ale než jsem se s tím naučila, trvalo to.
Celkem jsem byla překvapená, že jeden kluk od nás z Gymnázia také fotí. Takže jsem toho musela samozdřejmě využít. Bylo to super, když jsme se oba dva, držeje každý svůj fotoaparát, váleli bna zemi jak pytel brambor, okolo nás jezdili ciklisté, a my se snažili vyfotit alespoň nějakou normální fotku.
Co k tomu říct? Fotek jsme udělali fakt mraky, a já měla celkem dilema, které vybrat jako první, a které Vám jako první ukázat. Nakonec jsem vybrala nějaké fotky z mého kompaktu a i ze zdracdlovky mého kamaráda :) Více v celém článku.