Září 2011

Lenošení

20. září 2011 v 19:29 | Brunett |  Flóra
Zdravím! Dneska přibude puoze jedna fotka, a to z důvodu... nevím, děsně se mi líbí, a nechtěla bych její okolí kazit něčím jiným.
Jinak, jak se máte? Já dneska dostala první pětku. Z Angličtiny, samozřejmě. Ostatní předměty mi jdou - jen o fyziku se snažím splynout s lavicí, a celkem mi to jde. A Angličtinu chápu, ale text si prostě přeložit nedokážu. Ale vylepším si to, to slibuji! :)
Teď zpátky k fotce. ani nebudu dávat perex, takže vlastně vidíte, co na fotce je. Ta kapka byla vyfocena 19. 9. 2011, když jsem šla domů z autobusu. Celkem jsem se bála, že mi foťák navlhne, ale naštěstí se tak nestalo a fotka z toho vylezla celkem pěkná.

Je to lenoch, že ano? jak si tam krásně sedí! :D

Lístky na slunci

17. září 2011 v 15:35 | Brunett |  Flóra
Je to hrozné. Každé ráno vstávat v 5:45. Celkem mě to zmáhá, ale ranní dávka kafe to vždycky vylepší.
Co říct k nové škole? Nehorázně se mi na gymplu líbí, nemůžu si pomoct, ale pokaždé jsem smutná, když je pátek. Nejvíce mě asi baví literatura :)
Ale teď k věci. Mrzí mě, že nemám takový čas na focení, jaký jsem měla dříve. Nevadí. V průběhu tohoto týdne jsem se k tomu dostala, a vyfotila pár fotek. A jelikož začíná podzim (ovšem ne kalendářně), vypadá to hezky, když slunce svítí na listy :) Tak, více v celém článku.

Vzpomínka na Léto

11. září 2011 v 12:09 | Brunett |  Fotím
Zdravím.
Tyto dvě fotografie, které jsem dnes přidala, jdou do klubu fotografia. Zadali nám téma, abychom poslali nějaké fotografie z prázdnin a léta.
Já poslala tedy fotografie dvě.
Ta první mi sice moc letní nepřijde (přece jen- potůček se dá vyfotit v každém počasí), avšak já vím, kdy jsem to fotila. A také kde. Toto místo je pro mě znakem toho, že mi začali prázdniny, jelikož tam jezdíme už několik let. Proto tato fotka.
Druhá fotografie mi přijde hodně letní. Sice není nic moc, ale v létě přece zraje obilí ;)
Poslední fotografie je pro mě tradiční letní fotografie a úkaz :) Žlutá květina, která kvete.

Nejlepší sestra

7. září 2011 v 16:59 | Brunett |  Píšu
Zdravím. Nejdříve jsem myslela, že napíšu normální článek o tom, jaké je to na nové škole, ale když se naskytlo takové téma týdne, rozhodla jsem se pro něj. Asi jak Vám došlo z názvu, mám sestru. Starší. Nebudu tady vyprávět žádné příběhy, jen ze sebe prostě vysypu všechno, co se mi vybaví.